“ALS APPELBLOESEM IN DE WINTER, BLOEIT DE VREDE” Een citaat uit het Kerstoratorium: Als appelbloesem in de winter (Tekst: Marijke de Bruijne en muziek is van: Anneke Plieger – van der Heide, Peter Rippen en Chris van Bruggen). Dit Oratorium is opgebouwd uit zes delen: de proloog, de engelenzang, de herders, de geboorte, de komst van de wijzen en de epiloog. Afwisselend wordt er gesproken en gezongen. Het duurt ongeveer 60 minuten. Het eenmalige projectkoor, waaraan reeds een aantal leden uit het Tooropkoor deelneemt, wil onder leiding van dirigent Joep Stappers en begeleid door piano en dwarsfluit zaterdagavond 22 december a.s. dit Kerstoratorium tot uitvoering brengen in onze kerk. Het projectkoor doet een oproep aan een ieder die met ons mee wil doen. Jong en oud, je moet het leuk vinden om een steentje bij te dragen aan dit initiatief. Het oratorium is vierstemmig. Noten lezen is niet echt belangrijk. Dus vindt u/vind je het leuk om mee te zingen, schroom niet contact met ons op te nemen. Wij beginnen met de repetities op 2 oktober op de dinsdagavond van 19.30 tot 20.30 uur in onze kerk. Voor inlichtingen of opgave bel of mail naar Karin Versteeg: 06-33846261 of kversteeg58@gmail.com